B43761A6108M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43761A6108M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW
Fitxak: B43761A6108M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
72 pcs
  • Mezua
B43761A6108M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43761A6108M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1541 pcs Datuen fitxa B43761A6108M000.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.031" Dia (51.60mm)
Series B43761 Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.2A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43761A6108M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 110 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 75 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 75 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF