B43761A9478M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43761A9478M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Fitxak: B43761A9478M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 873 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B43761A9478M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43761A9478M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 873 pcs Datuen fitxa B43761A9478M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.531" Dia (64.30mm)
Series B43761 Ripple Current @ maiztasuna baxua 13.4A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43761A9478M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 34 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 22 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 22 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4700µF