B43761A5109M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43761A5109M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Fitxak: B43761A5109M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 410 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 410 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
B43761A5109M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43761A5109M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 410 pcs Datuen fitxa B43761A5109M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series B43761 Ripple Current @ maiztasuna baxua 26.9A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43761A5109M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 13 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.795" (198.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8.5 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8.5 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF