B43770A4188M000
EPCOSEPCOS
B43770A4188M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43770A4188M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Fitxak: B43770A4188M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 908 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 908 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
B43770A4188M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43770A4188M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 908 pcs Datuen fitxa B43770A4188M000.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.532" Dia (64.30mm)
Series B43770 Ripple Current @ maiztasuna baxua 12A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 495-6445
B43770A4188M
B43770A4188M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 21 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.185" (106.30mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 31 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 31 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1800µF