B43770A4278M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43770A4278M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Fitxak: B43770A4278M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 920 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
B43770A4278M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43770A4278M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 920 pcs Datuen fitxa B43770A4278M000.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43770 Ripple Current @ maiztasuna baxua 16A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43770A4278M
B43770A4278M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 13 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.185" (106.30mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 24 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2700µF