FP1008R5-R300-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008R5-R300-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FP1008R5 FLATPAC 300NH 36A 2
Fitxak: FP1008R5-R300-R.pdf
  • Mezua
FP1008R5-R300-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008R5-R300-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FP1008R5 FLATPAC 300NH 36A 2 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 105872 pcs Datuen fitxa FP1008R5-R300-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 300nH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 300nH Shielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.17 mOhm
Uneko balorazioa 79A Uneko - Saturazioa 26A