FP1008R5-R150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008R5-R150-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FLATPAC 150NH 85A 2PADS SMT
Fitxak: FP1008R5-R150-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
FP1008R5-R150-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008R5-R150-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FLATPAC 150NH 85A 2PADS SMT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 86286 pcs Datuen fitxa FP1008R5-R150-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
estali Shielded Series FP1008
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 283-5223-2
FP1008R5-R150-R-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 150nH Shielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.17 mOhm Uneko balorazioa 79A
Uneko - Saturazioa 64A