FP1008R6-R100-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008R6-R100-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FLATPAC 100NH 103A 2PADS SMT
Fitxak: FP1008R6-R100-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
FP1008R6-R100-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008R6-R100-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FLATPAC 100NH 103A 2PADS SMT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 79246 pcs Datuen fitxa FP1008R6-R100-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Beste izenak 283-5224-2
FP1008R6-R100-R-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100nH Shielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.18 mOhm Uneko balorazioa 74A
Uneko - Saturazioa 81A