FP1008R5-R180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008R5-R180-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FLATPAC 180NH 70A 2PAD SMT
Fitxak: FP1008R5-R180-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
FP1008R5-R180-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008R5-R180-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FLATPAC 180NH 70A 2PAD SMT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 104982 pcs Datuen fitxa FP1008R5-R180-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
estali Shielded Series FP1008
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 180nH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 180nH Shielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.17 mOhm
Uneko balorazioa 79A Uneko - Saturazioa 53A