FP1008R4-R180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R4-R180-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008R4-R180-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180NH
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
  • Mezua
FP1008R4-R180-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008R4-R180-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 180NH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76512 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia -
Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) estali Unshielded
Series FP1008 balorazio -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 180nH
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 180nH Unshielded Inductor Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) -