SCRH6D28-220
BelBel
SCRH6D28-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH6D28-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 1.2A 128 MOHM SMD
Fitxak: SCRH6D28-220.pdf
  • Mezua
SCRH6D28-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH6D28-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 1.2A 128 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 290927 pcs Datuen fitxa SCRH6D28-220.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
estali Shielded Series SCRH6D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 595-1496-2
SCRH6D28-220M
SCRH6D28220
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Shielded Inductor 1.2A 128 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 128 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.2A Uneko - Saturazioa 1.2A