SCRH6D28-150
BelBel
SCRH6D28-150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH6D28-150
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 1.4A 84 MOHM SMD
Fitxak: SCRH6D28-150.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCRH6D28-150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH6D28-150 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 15UH 1.4A 84 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 270135 pcs Datuen fitxa SCRH6D28-150.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
estali Shielded Series SCRH6D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 15µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 15µH Shielded Inductor 1.4A 84 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 84 mOhm Max Uneko balorazioa 1.4A
Uneko - Saturazioa 1.4A