SCRH6D28-121
BelBel
SCRH6D28-121 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH6D28-121
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120UH 450MA 580 MOHM
Fitxak: SCRH6D28-121.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCRH6D28-121ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH6D28-121 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 120UH 450MA 580 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 312191 pcs Datuen fitxa SCRH6D28-121.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
estali Shielded Series SCRH6D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 120µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 120µH Shielded Inductor 450mA 580 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 580 mOhm Max Uneko balorazioa 450mA
Uneko - Saturazioa 450mA