SCRH6D28-120
BelBel
SCRH6D28-120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH6D28-120
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 1.55A 70 MOHM SMD
Fitxak: SCRH6D28-120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCRH6D28-120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH6D28-120 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 12UH 1.55A 70 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 315897 pcs Datuen fitxa SCRH6D28-120.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
estali Shielded Series SCRH6D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 595-1494-2
SCRH6D28-120N
SCRH6D28120
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 12µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 12µH Shielded Inductor 1.55A 70 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 70 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.55A Uneko - Saturazioa 1.55A