SCRH6D28-470
BelBel
SCRH6D28-470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH6D28-470
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 800MA 238 MOHM
Fitxak: SCRH6D28-470.pdf
  • Mezua
SCRH6D28-470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH6D28-470 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 47UH 800MA 238 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 301769 pcs Datuen fitxa SCRH6D28-470.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
estali Shielded Series SCRH6D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 595-1499-2
SCRH6D28-470M
SCRH6D28470
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 47µH Shielded Inductor 800mA 238 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 238 mOhm Max
Uneko balorazioa 800mA Uneko - Saturazioa 800mA