SCRH6D28-560
BelBel
SCRH6D28-560 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH6D28-560
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 730MA 277 MOHM
Fitxak: SCRH6D28-560.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCRH6D28-560ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH6D28-560 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 56UH 730MA 277 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 249389 pcs Datuen fitxa SCRH6D28-560.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
estali Shielded Series SCRH6D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 56µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 56µH Shielded Inductor 730mA 277 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 277 mOhm Max Uneko balorazioa 730mA
Uneko - Saturazioa 730mA