SCRH6D28-8R6
BelBel
SCRH6D28-8R6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH6D28-8R6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.6UH 1.85A 58 MOHM
Fitxak: SCRH6D28-8R6.pdf
  • Mezua
SCRH6D28-8R6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH6D28-8R6 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 8.6UH 1.85A 58 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 308128 pcs Datuen fitxa SCRH6D28-8R6.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
estali Shielded Series SCRH6D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak SCRH6D288R6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 8.6µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 8.6µH Shielded Inductor 1.85A 58 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 58 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.85A Uneko - Saturazioa 1.85A