DLE60PS48
XP PowerXP Power
DLE60PS48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLE60PS48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 1.25A
Fitxak: DLE60PS48.pdf
  • Mezua
DLE60PS48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLE60PS48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 1.25A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3103 pcs Datuen fitxa DLE60PS48.pdf
pisu 0.9 lb (408.23g) Tentsioa - Irteera 34 ~ 48 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Series DLE60
balorazio IP67 Energia (Watts) 60W
Beste izenak 1470-2514 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 88%
dimming - Deskribapen zehatza 1.25A 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Homologazioak CE, TUV, UL