SPM10040XT-R68M
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040XT-R68M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPM10040XT-R68M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680NH 18A 1.65 MOHM
Fitxak: SPM10040XT-R68M.pdf
  • Mezua
SPM10040XT-R68Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPM10040XT-R68M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 680NH 18A 1.65 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65191 pcs Datuen fitxa SPM10040XT-R68M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm) estali Shielded
Series SPM balorazio -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak 445-174752-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Metal
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 680nH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 680nH Shielded Wirewound Inductor 18A 1.65 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Erresistentzia (DCR) 1.65 mOhm Max Uneko balorazioa 18A
Uneko - Saturazioa 21A