SPM10040XT-R47M
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040XT-R47M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPM10040XT-R47M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 22A 1.32 MOHM
Fitxak: SPM10040XT-R47M.pdf
  • Mezua
SPM10040XT-R47Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPM10040XT-R47M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 22A 1.32 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68054 pcs Datuen fitxa SPM10040XT-R47M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm) estali Shielded
Series SPM balorazio -
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak 445-174751-6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Metal
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 470nH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470nH Shielded Wirewound Inductor 22A 1.32 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Erresistentzia (DCR) 1.32 mOhm Max Uneko balorazioa 22A
Uneko - Saturazioa 25A