SPM10040XT-R18M
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040XT-R18M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPM10040XT-R18M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180NH 38A 0.55 MOHM
Fitxak: SPM10040XT-R18M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
SPM10040XT-R18Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPM10040XT-R18M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 180NH 38A 0.55 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66984 pcs Datuen fitxa SPM10040XT-R18M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm) estali Shielded
Series SPM balorazio -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak 445-174749-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Metal
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 180nH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 180nH Shielded Wirewound Inductor 38A 0.55 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Erresistentzia (DCR) 0.55 mOhm Max Uneko balorazioa 38A
Uneko - Saturazioa 46A