SPM10040XT-R33M
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040XT-R33M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPM10040XT-R33M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 25A 1.21 MOHM
Fitxak: SPM10040XT-R33M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
SPM10040XT-R33Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPM10040XT-R33M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 330NH 25A 1.21 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67505 pcs Datuen fitxa SPM10040XT-R33M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm) estali Shielded
Series SPM balorazio -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak 445-174750-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Metal
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 330nH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330nH Shielded Wirewound Inductor 25A 1.21 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Erresistentzia (DCR) 1.21 mOhm Max Uneko balorazioa 25A
Uneko - Saturazioa 42A