CD54NP-330LC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-330LC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD54NP-330LC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM
Fitxak: CD54NP-330LC.pdf
  • Mezua
CD54NP-330LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD54NP-330LC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 231172 pcs Datuen fitxa CD54NP-330LC.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Beste izenak 308-1863-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.191" (4.85mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Inductor 880mA 230 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 230 mOhm Max
Uneko balorazioa 880mA Uneko - Saturazioa -