CD54NP-680KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-680KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD54NP-680KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM
Fitxak: CD54NP-680KC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
CD54NP-680KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD54NP-680KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226935 pcs Datuen fitxa CD54NP-680KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
estali Unshielded Series CD54
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 68µH Altuera - Eserita (Max) 0.191" (4.85mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Inductor 610mA 460 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 460 mOhm Max Uneko balorazioa 610mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD54NP-330LC
CD54NP-330LC
fabrikatzaileak: Sumida Corporation
deskribapena: FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM
Stockean: 231172 pcs
Deskarga: CD54NP-330LC.pdf
RFQ
CD54NP-470LC
CD54NP-470LC
deskribapena: FIXED IND 47UH 720MA 370 MOHM