CD54NP-820KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-820KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD54NP-820KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 580MA 600 MOHM
Fitxak: CD54NP-820KC.pdf
  • Mezua
CD54NP-820KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD54NP-820KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 82UH 580MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226002 pcs Datuen fitxa CD54NP-820KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 82µH Altuera - Eserita (Max) 0.191" (4.85mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Inductor 580mA 600 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 600 mOhm Max Uneko balorazioa 580mA