CD54NP-181KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-181KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD54NP-181KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180UH 380MA 1.38 OHM
Fitxak: CD54NP-181KC.pdf
  • Mezua
CD54NP-181KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD54NP-181KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 180UH 380MA 1.38 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203805 pcs Datuen fitxa CD54NP-181KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 180µH Altuera - Eserita (Max) 0.191" (4.85mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 180µH Unshielded Inductor 380mA 1.38 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.38 Ohm Max Uneko balorazioa 380mA