CD54NP-150MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-150MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD54NP-150MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD
Fitxak: CD54NP-150MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
CD54NP-150MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD54NP-150MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 261225 pcs Datuen fitxa CD54NP-150MC.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Beste izenak 308-1862-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.191" (4.85mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Inductor 1.3A 140 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.3A Uneko - Saturazioa -