CD54NP-121KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-121KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD54NP-121KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120UH 480MA 930 MOHM
Fitxak: CD54NP-121KC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
CD54NP-121KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD54NP-121KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 120UH 480MA 930 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228710 pcs Datuen fitxa CD54NP-121KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
estali Unshielded Series CD54
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 120µH Altuera - Eserita (Max) 0.191" (4.85mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Inductor 480mA 930 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 930 mOhm Max Uneko balorazioa 480mA