VM3JB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB33R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VM3JB33R0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES CERM WW 3W 33 OHM 5% VERT
Fitxak: 1.VM3JB33R0.pdf2.VM3JB33R0.pdf
  • Mezua
VM3JB33R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VM3JB33R0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES CERM WW 3W 33 OHM 5% VERT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 818941 pcs Datuen fitxa 1.VM3JB33R0.pdf2.VM3JB33R0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Series VM Erresistentzia 33 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak VM 3 33 5% B
VM3335%B
VM3335%B-ND
VM333JB
VM333JB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 33 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound