VM3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB100R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VM3JB100R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT
Fitxak: 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
VM3JB100Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VM3JB100R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 910168 pcs Datuen fitxa 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Series VM Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak VM 3 100 5% B