VM3JB31R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB31R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VM3JB31R0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 31 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: 1.VM3JB31R0.pdf2.VM3JB31R0.pdf
  • Mezua
VM3JB31R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VM3JB31R0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 31 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 885815 pcs Datuen fitxa 1.VM3JB31R0.pdf2.VM3JB31R0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Series VM Erresistentzia 31 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 31 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VM3JBR500
VM3JBR500
fabrikatzaileak: Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena: RES 0.5 OHM 3W 5% RADIAL