VM3JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB2R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VM3JB2R00
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES CERM WW 3W 2 OHM 5% VERT
Fitxak: 1.VM3JB2R00.pdf2.VM3JB2R00.pdf
  • Mezua
VM3JB2R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VM3JB2R00 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES CERM WW 3W 2 OHM 5% VERT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 740008 pcs Datuen fitxa 1.VM3JB2R00.pdf2.VM3JB2R00.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Series VM Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak VM 3 2 5% B
VM325%B
VM325%B-ND
VM32JB
VM32JB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound