GGV8R533
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GGV8R533
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 1250V SMD
Fitxak: GGV8R533.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
GGV8R533ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GGV8R533 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 1250V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1208 pcs Datuen fitxa GGV8R533.pdf
Tentsioaren balioa 1250V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Beste izenak GGV8R533-ND
SG9194
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.673" (17.10mm) Ezaugarriak Sealed
Material dielektrikoa Glass Deskribapen zehatza 0.8 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 1250V Side Surface Mount
Capacitance Range 0.8 ~ 8.5pF Doikuntza mota Side