GGV30033
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GGV30033
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-30PF 1250V SMD
Fitxak: GGV30033.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GGV30033ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GGV30033 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-30PF 1250V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1637 pcs Datuen fitxa GGV30033.pdf
Tentsioaren balioa 1250V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 350 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.720" (43.70mm)
Ezaugarriak Sealed Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 0.8 ~ 30pF Trimmer Capacitor 1250V Side Surface Mount Capacitance Range 0.8 ~ 30pF