GGV30000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GGV30000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-30PF 1250V TH
Fitxak: GGV30000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GGV30000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GGV30000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-30PF 1250V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1567 pcs Datuen fitxa GGV30000.pdf
Tentsioaren balioa 1250V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 350 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.703" (43.26mm)
Ezaugarriak Sealed Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 0.8 ~ 30pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole Capacitance Range 0.8 ~ 30pF