GGV4R500
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GGV4R500
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V TH
Fitxak: GGV4R500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GGV4R500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GGV4R500 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1947 pcs Datuen fitxa GGV4R500.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.422" (10.72mm)
Ezaugarriak Sealed Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 0.8 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Capacitance Range 0.8 ~ 4.5pF