5AX683K2
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5AX683K2
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.068UF 2KV X7R NONSTND
Fitxak: 5AX683K2.pdf
  • Mezua
5AX683K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5AX683K2 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 0.068UF 2KV X7R NONSTND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7023 pcs Datuen fitxa 5AX683K2.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.300" (7.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.570" L x 0.550" W (14.50mm x 14.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 0.068µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapazitantzia 0.068µF eskaerak General Purpose