5AX3R0DBFCANM
AVX CorporationAVX Corporation
5AX3R0DBFCANM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5AX3R0DBFCANM
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3PF 6KV NP0 RADIAL
Fitxak: 5AX3R0DBFCANM.pdf
  • Mezua
5AX3R0DBFCANMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5AX3R0DBFCANM fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 3PF 6KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3718 pcs Datuen fitxa 5AX3R0DBFCANM.pdf
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3pF ±0.5pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc kapazitantzia 3pF