5AX100JBKCANM
AVX CorporationAVX Corporation
5AX100JBKCANM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5AX100JBKCANM
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10PF 6KV NP0 RADIAL
Fitxak: 5AX100JBKCANM.pdf
  • Mezua
5AX100JBKCANMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5AX100JBKCANM fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10PF 6KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5092 pcs Datuen fitxa 5AX100JBKCANM.pdf
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.591" Dia (15.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc kapazitantzia 10pF