5AX472K5
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5AX472K5
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 5KV X7R NONSTND
Fitxak: 5AX472K5.pdf
  • Mezua
5AX472K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5AX472K5 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 4700PF 5KV X7R NONSTND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4631 pcs Datuen fitxa 5AX472K5.pdf
Tentsioaren balioa 5000V (5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.300" (7.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.570" L x 0.550" W (14.50mm x 14.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose