STW150NF55
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW150NF55 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STW150NF55
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 55V 120A TO-247
Fitxak: STW150NF55.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STW150NF55ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STW150NF55 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 55V 120A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28085 pcs Datuen fitxa STW150NF55.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 60A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 190nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 55V Deskribapen zehatza N-Channel 55V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)