STW15NK90Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW15NK90Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STW15NK90Z
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 900V 15A TO-247
Fitxak: STW15NK90Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STW15NK90Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STW15NK90Z fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 900V 15A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10360 pcs Datuen fitxa STW15NK90Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 150µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 7.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 350W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-3557-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 6100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 256nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 900V
Deskribapen zehatza N-Channel 900V 15A (Tc) 350W (Tc) Through Hole TO-247-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)