STW14NM50
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW14NM50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STW14NM50
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 550V 14A TO-247
Fitxak: STW14NM50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STW14NM50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STW14NM50 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 550V 14A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26145 pcs Datuen fitxa STW14NM50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 6A, 10V
Power Dissipation (Max) 175W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-3259-5
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 38nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 550V
Deskribapen zehatza N-Channel 550V 14A (Tc) 175W (Tc) Through Hole TO-247-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)