STW14NM50FD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW14NM50FD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STW14NM50FD
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 14A TO-247
Fitxak: STW14NM50FD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STW14NM50FDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STW14NM50FD fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 500V 14A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21852 pcs Datuen fitxa STW14NM50FD.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series FDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 6A, 10V
Power Dissipation (Max) 160W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 14A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-247-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)