STGWA15M120DF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA15M120DF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWA15M120DF3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 30A 259W
Fitxak: STGWA15M120DF3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STGWA15M120DF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWA15M120DF3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 1200V 30A 259W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18038 pcs Datuen fitxa STGWA15M120DF3.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 15A
Probako egoera 600V, 15A, 22 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 26ns/122ns
Energia aldatzea 550µJ (on), 850µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Long Leads
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 270ns
Energia - Max 259W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-15059-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 53nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247 Long Leads
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 60A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 30A