STGW80V60F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW80V60F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGW80V60F
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 120A 469W TO247
Fitxak: STGW80V60F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STGW80V60Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGW80V60F fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 120A 469W TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7907 pcs Datuen fitxa STGW80V60F.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 80A
Probako egoera 400V, 80A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 60ns/220ns
Energia aldatzea 1.8mJ (on), 1mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series - Energia - Max 469W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-247-3
Beste izenak 497-15135-5 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Gate Charge 448nC
Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 120A 469W Through Hole TO-247-3 Oraina - Pulsed Collector (Icm) 240A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 120A