STGW80H65DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW80H65DFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGW80H65DFB
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 650V 120A 469W TO-247
Fitxak: STGW80H65DFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STGW80H65DFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGW80H65DFB fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 650V 120A 469W TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11353 pcs Datuen fitxa STGW80H65DFB.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 80A
Probako egoera 400V, 80A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 84ns/280ns
Energia aldatzea 2.1mJ (on), 1.5mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 85ns
Energia - Max 469W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-14368
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 414nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 120A 469W Through Hole TO-247
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 240A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 120A