STGWA25H120DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA25H120DF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWA25H120DF2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT HB 1200V 25A HS TO247-3
Fitxak: STGWA25H120DF2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STGWA25H120DF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWA25H120DF2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT HB 1200V 25A HS TO247-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13366 pcs Datuen fitxa STGWA25H120DF2.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 25A
Probako egoera 600V, 25A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 29ns/130ns
Energia aldatzea 600µJ (on), 700µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 303ns
Energia - Max 375W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-15548-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 100nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 1200V 50A 375W Through Hole TO-247-3
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 100A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 50A