STGWA25M120DF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA25M120DF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWA25M120DF3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 50A 375W TO247
Fitxak: STGWA25M120DF3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STGWA25M120DF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWA25M120DF3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 1200V 50A 375W TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14353 pcs Datuen fitxa STGWA25M120DF3.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 25A
Probako egoera 600V, 25A, 15 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 28ns/150ns
Energia aldatzea 850µJ (on), 1.3mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Long Leads
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 265ns
Energia - Max 375W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-15136-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 85nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 1200V 50A 375W Through Hole TO-247 Long Leads
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 100A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 50A