SMP50-240
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-240 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP50-240
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 240V 150A SMA
Fitxak: SMP50-240.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMP50-240ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP50-240 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena THYRISTOR 240V 150A SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 310936 pcs Datuen fitxa SMP50-240.pdf
Tentsioa - Off egoera 240V Tentsioa - Breakover 320V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 25pF